O nas

Magdalena Czok NIERUCHOMOŚCI to małe, ale prężnie i profesjonalnie działające biuro nieruchomości.

Zajmuję się sprzedażą i wynajmem nieruchomości, home stagingiem oraz doradztwem kredytowym i prawnym.

Posiadam szeroką bazę klientów, którzy inwestują w nieruchomości, co pozwala mi na szybkie sprzedawanie domów, mieszkań, działek czy nieruchomości komercyjnych.

Każdego dnia przychodzę do biura z uśmiechem, bowiem praca jest moją prawdziwą pasją. Za co ją lubię? Za kontakt z ludźmi, satysfakcję jaką przynosi mi znajdowanie nieruchomości idealnie dopasowanych do potrzeb moich klientów oraz prace kreatywną, jaką jest odświeżanie domów czy mieszkań na sprzedaż i wynajem.

Zanim odkryłam w jakiej branży chcę rozwijać karierę, ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pozornie ścieżka mojej kariery rozpoczęła się w nieoczywisty sposób, jednak dzisiaj z powodzeniem łączę wiedzę  prawniczą, zdobytą na studiach, z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie Magdaleny Czok w Nysie

Doświadczenie

W branży nieruchomości pracuję od ponad 10 lat. Pośredniczyłam w około 200 transakcjach i koordynowałam 3 przedsięwzięcia deweloperskie.

Wiedza pośrednika nieruchomości w Nysie

Wiedza

Posiadam wykształcenie prawnicze – ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Wiedzę z dziedziny prawa łączę z praktyczną wiedzą zdobytą w branży nieruchomości. 

Profesjonalne podejście do klientów Magdaleny Czok

Profesjonalizm

Skuteczność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły, bezpieczeństwo w postaci rzetelnie sprawdzonych nieruchomości: tymi wartościami kieruję się w pracy i dzięki nim posiadam szeroką bazę klientów.

Główne obszary działań

Zajmuję się wynajmem i sprzedażą nieruchomości: domów, mieszkań, działek i nieruchomości komercyjnych na rynku pierwotnym i wtórnym. Świadczę także usługi z zakresu home stagingu oraz doradztwa kredytowego oraz prawnego.